Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie kupujecie bielizną termoaktywną ?

Gdzie kupujecie bielizną termoaktywną ?

Hej. Interesuje mnie wysokiej jakości bielizna termiczna, która będzie dawała ochłodę latem, a zimą ciepło. Czy w internecie są sklepy, w których sprzedają spełniającą kryteria, oryginalną bieliznę?
Siema. Podczas długich dystansów obcieram się w kroczu. Czy bielizna termoaktywna temu przeciwdziała?

heniu_00

Posty: 4

 
Moim zdaniem bielizna termoaktywna idealnie nadaje się do biegania przez cały rok. Nawet podczas minusowych temperatur nie jest w niej aż tak zimno.

Dagmara87

Posty: 15

 
Dysponujesz małym budżetem na bieliznę termoaktywną? To oferuje jeszcze trochę zaczekać i poprzez ten czas przeznaczyć na ten cel większą kwotę. Nie opłaca się gdyż kupowania słabej jakościowo bielizny, jaka nie będzie spełniała jakichkolwiek właściwości bakteriobójczych i termoizolacyjnych.

Oct714

Posty: 12

 
Nieprawdą jest to, że bielizna termiczna jest niewskazana dla kobiet. Sama używam takiej bielizny od ponad dwóch lat i jestem mega zadowolona. Wcześniej podczas biegania czułam dyskomfort, teraz już nie.

waldek22

Posty: 10

 
Moim zdaniem bielizna termoaktywna idealnie nadaje się do biegania poprzez cały rok. Nawet podczas minusowych temperatur nie jest w niej aż tak zimno.

dziubbek56

Posty: 8

 
Według mnie największy asortyment odzieży termoaktywnej dostępny jest na http://www.centrumsportu.eu. W własnej ofercie mają odzież nie tylko do zastosowań sportowych, lecz również do codziennego użytku. Ja kupuje u nich odzież, którą ubieram gdy pracuję koło domu. Zatem jest mi ciepło i mniej się pocę.

Gucio

Posty: 9

 
Jeśli na powierzchni skóry pojawia się pot, to organizm niesłychanie szybko się wychładza. To właśnie temu między innymi przeciwdziała bielizna termiczna.

GGregbard

Posty: 7