Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Fotograf trójmiasto, polecicie ?

Fotograf trójmiasto, polecicie ?

Witam. Mam pytanie jak wygląda sprawa z fotografem ślubnym w Sopocie. Ile wcześniej trzeba zamawiać. Pewnie im lepszy, tym nie ma wolnych terminów na najbliższe kilka lat :D Czekam i dziękuję za wszelką pomoc.

89ostry89

Posty: 1

 
Też robiliśmy zdjęcia ślubne w Trójmieście. Plener taki trochę skakany, ale właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni. To prawda, że morze idealnie nadaje się na tło sesji plenerowej.

serwertus

Posty: 6

 
No właśnie, bo umowa najważniejsza. Przy zadatku pamiętajcie o tym koniecznie :) Było pytanie o miejsce na plener. Polecam zagraniczne sesje. Są niesłychanie oryginalne. Niewątpliwie jak ktoś woli zdjęcia ślubne z Gdyni, nie odradzam, bo to śliczne miasto z mnóstwem interesujących zakątków.

DVDiss

Posty: 18

 
Może i tak. Nie ma reguły, niemniej jednak nie masz gwarancji na profesjonalne zdjęcia ślubne, jeżeli nie sprawdzisz kto to Gdańska. Myślę, że wam się po prostu udało. W naszym wypadku przeszliśmy kilka rozmów i dopiero czwarty fotograf okazał się w pełni fachowy. Aha nie do końca należy wierzyć tym portfolio, które mają na swoich stronach ;)

Miki

Posty: 21

 
Niewątpliwie to nasze pierwsze poszukiwania ;) więc nie mamy doświadczenia. O co pytać, co jest ważne, żeby poznać, czy to naprawdę ten fotograf ślubny. Szukamy kogoś w Sopocie. Wiele tu ofert to prawda. No i może dlatego tak wielki dylemat :D

jeremii6

Posty: 6

 
Oj to widzę, że chyba daleka droga, żeby mieć pewność co do fotografa :) A poważnie mam już kilku na uwadze w Gdyni. Potrzebujemy spotkania, żeby omówić, co chcemy, jak to widzimy. Lecz chyba lepiej będzie, jak skrócimy listę do trzech maksymalnie, albowiem czasu może zabraknąć ;) Wszystkim szukającym życzę powodzenia.

Acclaim

Posty: 14

 
Nie wiem dokładnie, ale może rzeczywiście w Trójmieście jest drożej. W sumie to taki dzień i taka pamiątka, że nie ma co oszczędzać. Mieliśmy fotografa z Gdańska i płaciliśmy połowę zadatku wraz z podpisaniem umowy.

Dziadek

Posty: 5

 
Polecam tutaj http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Doskonała obsługa ceremonii ślubnych, fotografia ślubna w Trójmieście godna polecenia za znakomity styl.

bartek33

Posty: 9

 
Oprócz nadmorskiego krajobrazu polecacie jeszcze jakiś na plener? Znacie ciekawe miejsca? Jak to jest, czy fotograf ślubny poleca coś wyjątkowego? Mamy pomysł na Gdynię, lecz to chyba zbyt sławne.

67-kristoo

Posty: 15

 
Też robiliśmy fotografie ślubne w Trójmieście. Plener taki trochę skakany, niemniej jednak właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego naturalnie jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni. To prawda, iż morze bardzo dobrze nadaje się na tło sesji plenerowej.

hubertus

Posty: 11