Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wirtualne biuro w Warszawie śródmieście, warto ?

wirtualne biuro w Warszawie śródmieście, warto ?

Mam pytanie o wirtualne biuro w Warszawie, najlepiej w śródmieściu. Jeśli orientujecie się, gdzie najlepiej po coś takiego, to z góry dziękuję. W grę wchodzą oczywiście jeszcze inne usługi, z których chciałbym skorzystać, na przykład księgowość.

ombre070

Posty: 1

 
Największe obawy mam jednak do tego, czy rzeczywiście zawsze bez problemu będzie można mieć dostęp do wynajęcia biura na godziny. W moim przypadku wszystko dzieje się nagle, tak więc z góry nigdy do końca nie jestem pewien. Ale ogólnie idea wirtualnego biura jest naprawdę okej. Koszty na powierzchni biurowej można ciąć jak nic :D

xacti

Posty: 17

 
Jak stolica, to centrum Warszawy koniecznie. Nie widzę innego sensu i rozwiązania. Też rozpracowuję kilka ofert biura wirtualnego, a więc możecie jak coś dać jakąś jeszcze propozycję. Pomysł jest jak najniezwyklej opłacalny.

WacDEC

Posty: 19

 
Dla mnie pomocne okazało się biuro wirtualne City Office Twarda 18. Mają też sale konferencyjne do organizowania spotkań. Naprawdę polecam, bowiem niedrogo.

Dagmara87

Posty: 15

 
Ja na bank chciałabym zlecić w takim biurze wirtualnym księgowość. Już nie trzeba byłoby się martwić o etat dla księgowej. Pewnie nie najdrożej wynosi taka usługa outsourcingowa.

serwertus

Posty: 6

 
A w ramach biura wirtualnego w Warszawie polecacie jakieś konkretne? Nie chciałbym trafić źle i tym bardziej, bo to sam początek działalności, więc wiadomo zależy na profesjonalnym wsparciu. Pewnie przydałaby się pomoc też stricte w formalnościach.

Babeczka

Posty: 20

 
Rodzaj mojej działalności też właśnie nie potrzebuje stałej siedziby, więc biuro wirtualne w Warszawie spełnia moje oczekiwania :) Już drugi rok działam właśnie w ten sposób i po prostu nie widzę sensu, żeby to zmieniać. Jest dobrze, koszty są diametralnie niższe. Jak pracujesz jako freelancer to tym bardziej polecam.

Fimner56

Posty: 21

 
Wolałabym nie robić sobie konkurencji ;) dlatego powiem tylko tyle, iż wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu jest opcją niezwykle korzystną. Od samego początku moja firma była dobrze postrzegana. Jak widać prestiżowy adres ma jednakże ogromne znaczenie, choć akurat w tej kwestii mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę.

Jasio234

Posty: 21