Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Dotacje dla firm, znacie ?

Dotacje dla firm, znacie ?

A może ktoś tutaj jest obeznany w dotacjach dla firm? Może znacie jakąś firmę, kogoś kto się takimi sprawami zajmuje. Słyszałem, że takie usługi są sprawdzone i gwarantują wysoką skuteczność.

Michaś

Posty: 1

 
Płacisz na początku współpracy, lecz to zwykłe, że nic nie ma za darmo. Później naturalnie procentowo od sukcesu :) W przypadku dotacji unijnych dla gospodarstw rolnych z tego co wiem nie ma oszustów.

Franuś

Posty: 7

 
Możesz spróbować sama, jeżeli ogarniasz temat programów. Ja chyba zdecyduję się pomoc jakiejś firmy, wobec tego tu jestem i czegoś szukam. Już kilku moich znajomych spróbowało sięgnąć po dotacje unijne w zielonej górze właśnie z doświadczonym wsparciem i się udało.

Alfonsik5

Posty: 5

 
Nie startowałem i w tym roku też nie startuję o dotacje unijne. Widzę jednak spore zainteresowanie nimi w województwie dolnośląskim wśród znajomych z branży budowlane. Może na przyszły rok pomyślę :)

TomekK

Posty: 3

 
Na takie spotkania traci się ogromnie dużo czasu, natomiast to opłacalne. Znajdujesz najlepszych specjalistów i firmę od dotacji unijnych z doświadczonym doradztwem. Teraz jest ich po prostu wiele i tak będzie. Będą nowe, więc trzeba mieć się na baczności. Nie sztuką jest wybranie pierwszej lepszej.

iwanowskis

Posty: 23

 
Tutaj wszystko na temat bieżących dotacji na budowę hal http://eskel.pl/dotacje-unijne-na-budowe-hal-produkcyjnych-i-magazynowych/. Sam korzystam. Firmę polecam, bo działa z rozmachem :)

mnichu66

Posty: 6

 
Też zastanawiam się, czy to nie aby za sporo za takie usługi pozyskiwania dotacji unijnych. Mam zamiar ruszyć z tematem na razie samemu. Zobaczyć w ogóle, o co chodzi. Mamy czas do 2020 ;)

Acclaim

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o pozyskiwanie dotacji unijnych trzeba uzbroić się w stalowe nerwy. Poważnie :) Dwa lata próbuję i zawsze jest coś nie tak. Teraz zdecydowałem się na firmę konsultingową i może coś z tego wyjdzie. To prawda chyba że samemu ma się o dużo mniejsze szanse.

audi80

Posty: 6

 
A mnie się nie udało :( Mimo pomocy ze strony firmy od pozyskiwania dotacji unijnych. Chyba dam sobie już spokój. Te lepsze świadczą usługi za duże pieniądze.

AGDDDy1

Posty: 7