Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

laptopy poleasingowe

laptopy poleasingowe

Cześć, jakie znacie sposoby na ograniczenie zakupu dobrego, markowego laptopa? Proszę o wskazówki.

wiesław11

Posty: 1

 
Laptopy poleasingowe to najczęściej klasa biznes, więc nieco większej jakości, często z ciekawymi funkcjami niespotykanymi w standardowych dystrybucjach.

Acclaim

Posty: 15

 
Dużym firmom opłaca się sprzedawać laptopy po wygaśnięciu umowy leasingu. To naprawdę niezła okazja, bo jednak pracownicy w korporacjach nie obsługują laptopów non stop, ale raczej w ośmiogodzinnych widełkach, a czasami krócej, zależy od zadań. Nie jest zatem taki głupi pomysł :)

xacti

Posty: 3

 
Myślę, że jakość sklepu z laptopami poleasingowymi ocenisz po długości gwarancji i serwisie. Im krótsza gwarancja, tym z reguły gorzej dla budowania zaufania.

giurent

Posty: 11

 
Komputery się szybko starzeją. Laptop w cenie 5000 złotych 2 lata temu dzisiaj używany kosztuje, np. 1200 złotych, a pograsz praktycznie we wszystko. Po co przepłacać?

Radziu

Posty: 4

 
Standardowo masz laptopy w klasie A i B. A to bez zarzutu wygląd, B można zauważyć, np. ryski. Teraz jednak samodzielnie można wymienić sporo rzeczy, chociażby klawisze, na obudowę naklejka lub stałe etui i po kłopocie.

Justynka45

Posty: 9

 
Brałem laptopa poleasingowego w Computer Alliance z Warszawy. Wcześniej oceniłem ich na FB to oceny 4.9 i to od setek klientów. Po rozmowie z konsultantem już widziałem, że się zdecyduję. Poza tym po kilku miesiącach jakaś usterka się pojawiła z dyskiem. Problem rozwiązany na gwarancji dosłownie w 3 godziny. Wróciłem tego samego dnia po odbiór. Absolutnie z niczym nie robią problemów.

audi25

Posty: 7

 
Jak masz na laptopie używanym jakieś przetarcia to polecam dokupić specjalną kredkę czarną. Spokojnie zamalujesz.

Olekk

Posty: 8

 
Nigdy nie patrz na ubytki w wyglądzie, ale na konfigurację. Poza tym za ryski można wytargować fajne rabaty. Grunt, żeby odwiedzić salon z komputerami poleasingowymi osobiście.

Chciałem wziąć laptopa nowego do Wiedźmina 3. Zamierzałem pograć nawet na minimalnych wymaganiach. Ogólnie ceny mnie przeraziły, bo minimum 4500 zł musiałbym wydać, żeby udźwignąć. Budżet miałem 2000 tylko. Popatrzyłem na komputery poleasingowe i przyznam, że zaskoczyły mnie niskie ceny w porównaniu do możliwości konfiguracyjnych. Powiedziałem w warszawskim Computer Alliance czego oczekuję, wybrano mi laptopa, przetestowano konfigurację, normalnie gram na niskich, ale to już coś. Mam ogólnie dwa laptopy, jeden do pracy, jeden do rozrywki. Dobrze, że się zdecydowałem na poleasingowy, bo ślady użytkowania zupełnie niewidoczne, jest gwarancja i wsparcie serwisowe w jednym punkcie.

Iunae_Milt

Posty: 7

 
Możesz na początku wynająć laptopa, np. na tydzień, przeprowadzić testy dla określonych parametrów, a później dopiero kupić po rabacie. Niektóre sklepy dają takie możliwości. Tak zrobiłem w computer-alliance.pl i okazało się, że laptop idealny pod potrzeby. Na pewno znajdziesz u nich konfiguracje od podstawowych, tylko zadań biurowych po bardziej gamingowe i pod zaawansowane projekty. Dobra sprawa laptop poleasingowy, bo tanio i masz pewność, że do oferty został dopuszczony już odnowiony, przetestowany sprzęt.

cicusss

Posty: 2