Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Spływy Tanew, znacie kogoś ?

Spływy Tanew, znacie kogoś ?

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czego mogę spodziewać się po spływie kajakowym na Tanwie? Słyszałem, że rzeka ta obfituje w bardzo ładne widoki i stąd moje pytanie czy faktycznie tak jest i czy ktoś jest w stanie to potwierdzić?

wieszdo87

Posty: 2

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z jakiej sam korzystam i niesłychanie Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest rzeczywiście świetna i przede wszystkim jest podczas nich sporo znakomitej zabawy.

Oct714

Posty: 13

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych osób z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się naprawdę świetnie.

Kirrin45

Posty: 15

 
Oczywiście, że spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już wiele początkujących osób pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

edyta123

Posty: 11

 
Spływ kajakowy to doskonała rozrywka dla każdej osoby i jak najbardziej należałoby wziąć w nim udział nawet jeżeli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

mobista

Posty: 19

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

alibali

Posty: 20