Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Serwis laptopów Dell, gdzie się udać ?

Serwis laptopów Dell, gdzie się udać ?

Witam. Mam pytanko o jakiś serwis laptopów Samsung. Dobrze byłoby gdyby działali z kurierem, żeby nie było problemów z wysyłką itd. Zależy mi na dobrym serwisie z dobrymi opiniami. Jak znacie, czekam :)

Joe

Posty: 1

 
Świetne miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

krzysioo0

Posty: 8

 
W porządku, skorzystam :) Mam nadzieję, że w końcu odnalazłem serwis laptopów HP, który zna się na moim modelu. Już myślałem, żeby oddać sprzęt do skupu i nie mieć więcej kłopotów, ale się powstrzymałem. Oby się udało. Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

Złoty

Posty: 23

 
Jak potrzebujecie dobrych gości od wymiany układu BGA to polecam ten serwis laptopów Asus i nie tylko tych modeli https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Na filmiku widać, że to profesjonaliści, sam korzystałem z usługi mogę gorąco polecić :)

k124l

Posty: 8

 
Prawdę mówi :) Niby głupia naprawa gniazd, a można konkretnie spieprzyć robotę. Oddałem lapka i wrócił w jeszcze gorszym stanie. Czytałem opinie o tym serwisie laptopów Sony Vaio i chyba skuszę się na ich pomoc ;)

@marcelko

Posty: 8

 
Wyśmienite miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, iż oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

KHOT

Posty: 24