Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Program jpk, znacie ?

Program jpk, znacie ?

Hej. Chcę wystawiać faktury VAT, więc pomyślałem, że w tym celu zakupię jakiś bezproblemowy program. Jest ich jednakże niezmiernie dużo, a więc może będziecie w stanie mi coś polecić?

Anno Domini

Posty: 1

 
Z dużą ostrożnością wybierałem program do wystawiania faktur, albowiem wiedziałem, iż to bardzo znacząca decyzja. Na szczęście moja decyzja była trafna.

Polaczek90

Posty: 10

 
Sprawdzałem program jpk i wygląda na to, że będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Postaram się wkrótce opisać moje doświadczenia związane z użytkowaniem tego oprogramowania w bardziej praktycznych sytuacjach w mojej firmie.

andrew66

Posty: 5

 
Program księgowy w dużym stopniu potrafi ułatwić bądź skutecznie utrudnić codzienną pracę praktycznie każdego przedsiębiorcy. Coś o tym wiem, gdyż w przeszłości działałem na kiepskim programie, co było niesamowicie uciążliwe. Uważajcie na to.

labuh

Posty: 6

 
Postanowiłem rozpocząć wystawianie faktur VAT, a w związku z tym zakupiłem właściwy program, który udało mi się wyłonić dzięki poradom z tego forum dyskusyjnego. Nie zaglądając tutaj nie miałbym zielonego pojęcia, jak rozpocząć własne poszukiwania.

labuh

Posty: 9

 
Cenię sobie mobilność, a w związku z tym postanowiłem wykupić licencję na program księgowy online. Wydaje mi się, że taka decyzja okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, choć nie chcę się za mocno przechwalać.

firunter

Posty: 2

 
To, jaki program księgowy wybierzecie powinno być uzależnione od Waszych indywidualnych potrzeb. W przeciwnym wypadku może okazać się, iż wydacie przesadnie dużo pieniędzy, gdy Wasze wymagania są wyraźnie niższe.

mew soncz7777

Posty: 2

 
Bardzo odpowiada mi wystawianie faktur online, czego gwarancją jest używanie tego programu: https://www.fakturyplus.pl. Sami przekonalibyście się do jego możliwości, bowiem od teraz mogę wystawiać faktury “w terenie”.

Babeczka

Posty: 20

 
Na co dzień wystawiam dziesiątki faktur VAT w mojej firmie. Z tego powodu zależało mi na odnalezieniu sprawdzonego oprogramowania do księgowości. I udało się.

AGDDDy1

Posty: 7

 
Nie oszczędzałem pieniędzy, gdy kupowałem program do faktur, lecz okazało się, iż to był słuszny kierunek. Mam wysokiej jakości oprogramowanie, jakie mnie nigdy nie zawiodło :)

Michaś

Posty: 3