Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

nauka prawa jazdy w Skawinie, polecicie ?

nauka prawa jazdy w Skawinie, polecicie ?

Potrzebuję pomocy w znalezieniu rzetelnych jazd doszkalających w Skawinie lub okolicy. Oczywiście chodzi mi o skuteczne jazdy, dzięki którym będę miał pewność, że zdam egzamin. Z góry dziękuję za pomoc.

Boss

Posty: 1

 
Mam nadzieję, że i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za dużo jest ofert nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

amrmas22

Posty: 5

 
Rozsądne podejście. Gdy ja wybierałam naukę jazdy w Wieliczce też nie kierowałam się ceną. Kurs kosztuje i trzeba się z tym liczyć. Dla mnie najważniejsze były opinie i rozmowa. Dzięki temu dziś jestem samodzielnym kierowcą.

D.N.O.

Posty: 16

 
Jak potrzebujesz ekspresowej szkoły jazdy w Wieliczce, to myślę, że na dzień dobry musisz liczyć się z kwotą 2000 złotych. Dokładnie nie wiem, ale teraz już chyba normalnie nie schodzą poniżej 1300. Musiałbyś być jednak pewien, że to dobra szkoła i potrafią uczyć szybciej. Osobiście wolałem normalny tryb.

Marioleczka

Posty: 6

 
Mało atrakcyjna nauka prawa jazdy w Krakowie to troszkę ryzyko, niemniej jednak w takich jest naprawdę mnóstwo taniej. Mam nadzieję, iż uda mi się w końcu podjąć decyzję, bo też jestem przed takim właśnie dylematem. Może coś tu jeszcze pomożecie :)

ur-0004

Posty: 2

 
OSK Kraków wilkar.pl – polecam, bo to szkoła, której można zaufać. Właściwie cała moja rodzina, czyli mama, ja, brat i siostra braliśmy u nich lekcje i każdy ma tę samą dobrą opinię. Mam nadzieję, że i wam spodoba się podejście instruktorów. Zero mowy o chamstwie itp. niekulturalnych zachowaniach. Naprawdę polecam.

Wariat

Posty: 9

 
A pod kątem nauki jazdy w Skawinie to zauważyłem, że potworzyło się wiele nowych szkół z atrakcyjnym cennikiem. Sam nie wiem, co o tym myśleć. Może jednak wybiorę coś pewniejszego. Może coś jeszcze pomożecie w tej kwestii? :)

labuh

Posty: 22

 
To chyba raczej niewielka oszczędność. Może ze 100 złotych? Najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Krakowie do jakiejś z renomowanych szkół, albo do takiej, która ma zdecydowanie dobre opinie. Teraz ze znalezieniem komentarzy na temat firm naprawdę nie ma problemów.

wigry00

Posty: 4

 
Poszukaj szkoły prawa jazdy w Krakowie, gdzie jak płacisz z góry jest taniej. W sumie w sporo jest taka szansa. Ja płaciłam w dwóch ratach, więc nie objęła mnie promocja :) Natomiast parę złotych można zaoszczędzić. Poza tym dość często szkoły robią jakieś promocje, więc należałoby dokładnie poszukać, nie bazować na jednym czy dwóch adresach.

bartek33

Posty: 3

 
A ja chyba skuszę się na jazdy doszkalające w Krakowie. Mam obawy, że nie poradzę sobie bez większej ilości godzin za kółkiem. W sumie przydadzą mi się nie tylko ze względu na prawko, ale ogólnie na przyszłość też.

johncena67

Posty: 6