Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Internestowe sklepy z kosmetykami

Internestowe sklepy z kosmetykami

Dobry, skuteczny krem regenerujący do skóry suchej jest mi potrzebny. Czego używacie? Już wiele specyfików testowałam i efekty są raczej mizerne, na pewno nie takie na jakie liczyłam patrząc na cenę kremów...

andrew66

Posty: 2

 
Zdecydowanie muszę sobie już jakiś krem przeciwstarzeniowy kupić...Choć mam dopiero 35 lat ale widzę po skórze że mocno zaczyna trafić ostatnio na elastyczności. Pewnie by się przydało też dietę zmienić. Jakie rzeczy poprawią jakość skóry?

Radziu

Posty: 4

 
Najbardziej to mam problem ze znalezieniem jakiegoś dobrego płynu do higieny intymnej. Ostatnio to się przeszłam do apteki, żeby mi coś dobrali. Zobaczymy jak będzie, póki co jest w miarę okej.

dddd000

Posty: 7

 
Jakoś nigdy nie byłam kobietą która szczególnie dużą uwagę zwracała na pielęgnacje. Ale dopiero niedawno zaczęłam. Jednak wiek na mnie to wymusił ;) Pierwsze zmarszczki, pierwsze oznaki wiotczenia skóry...to najlepszy motywator był dla mnie.

Yuri20

Posty: 2

 
Z kosmetyków to ostatnio mam fazę na mydełka. Akurat niedawno praktycznie pod blokiem otworzył mi się sklep z mydłami naturalnymi różnego typu, także co jakiś czas sobie dokupuję – marchewkowe rządzi!

Worms

Posty: 4

 
Już dawno temu widziałam w telewizji dokument na temat rynku kosmetycznego i wyszło, że to co sprzedają w wielkich sieciach to jest bardziej do trucia, niż do pielęgnacji. Dużo rzeczy pochodzenia od zwierzęcego, cała tablica Mendelejewa. Zgroza.

codePerformance

Posty: 4

 
Już jakiś czas się zaopatruję głównie na www.e-naturalne.pl i mogę ten sklep polecić. Mają praktycznie wszystko od kremów, przez olejki, po masła, detergenty i dermokosmetyki. Szybka dostawa, zawsze produkty są profesjonalnie dokładnie pakowane, także nie ma szans żeby się cokolwiek odkręciło i wylało podczas podróży. Z moich ostatnich zakupów tutaj to zwłaszcza olejek jojoba mi się bardzo podoba.

mimuś00

Posty: 3

 
Gonimy świat jeśli chodzi o dostępność do bardziej naturalnych kosmetyków. Choć i tak to co trafia na Polski rynek to często jest gorszej klasy niż choćby w Niemczech czy we Francji. To podobnie jak ze spożywczymi rzeczami, ponoć markety na wschód zamawiają gorszego sortu jedzenie niż na zachód.

Xeeron

Posty: 16