Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Plandeki, dobry sklep ?

Plandeki, dobry sklep ?

Będę potrzebował jakiś namiot handlowy, właściwie nie na długo, ale potem przydałby mi się w ogrodzie. Jak polecacie jakiś sklep, hurtownię, to dajcie znać. Sprawa jest dość pilna, więc liczę na was ;)

david011

Posty: 2

 
Dobra propozycja. Właśnie takie tunele foliowe mi się przydadzą. A widzę, iż mają różne rodzaje. Troszkę już jestem w plecy z pracami w ogrodzie, ale jak jak to mówię, nigdy nie jest za późno :) Zdąży się.

Seba123

Posty: 9

 
O takie plandeki właśnie mi chodziło. Sporo tu rodzajów do wyboru. Nie mam ogrodu, ale na podwórku przed domem też przydają się czasem ogrodnicze akcesoria. W sumie ten sklep ma sporo ciekawych gadżetów nawet do domu. Szkoda, że namioty tylko takie duże.

codePerformance

Posty: 7

 
Jak potrzebujesz siewnika ręcznego to może tutaj http://domogrod24.com/pl/c/Siewniki-i-opielacze/263. Kilka razy u nich się zaopatrywałem, więc wiem, że to dobra oferta.

Kasia

Posty: 12

 
Polecam agrowłókninę. Moje uprawy zawsze okrywam na początku wiosny, dzięki temu nic im nie szkodzi, żadne przymrozki, deszcze, wiatry itd. Nadaje się też do ściółkowania.

pawel253

Posty: 12

 
Zachorowałem na taki namiot ogrodowy. Dopiero od roku mamy ogród, lecz dla dzieci to byłaby niesamowita frajda taki domek. Człowiek też by sobie posiedział, nie powiem. Mnie by pasował jednakże zdecydowanie mniejszy namiot, albowiem mnóstwo miejsca nie mamy. Niesłychanie fajna sprawa zanim by się coś konkretniejszego postawiło.

eluśrrr

Posty: 4

 
Bardzo atrakcyjne propozycje. Niekoniecznie też tylko do ogrodu. Ale grill ogrodowy to na pewno sobie sprawię. Trzeba wymienić staruszka :) Przyszedł już na niego czas.

znamsienatym

Posty: 14

 
Nie powiem, bo rzeczywiście bardzo dobrze zaopatrzony ten internetowy sklep ogrodniczy. Ceny bardzo atrakcyjne, no takie hurtowe więc można zrobić tańsze zakupy. Bardzo fajnie, że mają takie typowo specjalistyczne kategorie, gdzie nie każdy sklep ma. Już spodobało mi się kilka gadżetów, które kupię.

Yuri20

Posty: 8