Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Dobry fryzjer w Katowicach, gdzie znajdę ?

Dobry fryzjer w Katowicach, gdzie znajdę ?

Mam dylemat co do salonu fryzjerskiego w Cieszynie. Potrzebuję znaleźć fryzjera na ślub, więc zależy mi na maksymalnie najlepszej jakości. Jak kogoś możecie polecić, to z góry ślicznie dziękuję. Pozdrawiam.

Strzała

Posty: 3

 
Miałam problem ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Ale to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

Tatusiek4

Posty: 3

 
Koniecznie i to szybko :) Również szukam porządnej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, jakich mam już serdecznie dość.

Acclaim

Posty: 12

 
Dokładnie tak jest. Bo dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest wielu porządnych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No niemniej jednak pytać zawsze warto.

dddd000

Posty: 7

 
http://www.stepienkosmetyka.pl tu uczęszczam regularnie :) To dobry fryzjer w Cieszynie, który potrafi zrozumieć swoich klientów. Od zawsze na rynku, jak pamiętam :) Mają ogromne doświadczenie.

Pendrzeec

Posty: 15

 
Z tym makijażem permanentnym to z tego co się orientuję jest różnie w Katowicach. Nie wszędzie robią profesjonalnie. Kumpela na przykład jest niezadowolona, choć mnie się podoba. Chyba warto nieco dłużej poszukać, popytać. To makijaż na lata. Trudno żeby się nie podobało. Takiej porażki bym nie zniosła.

marq

Posty: 19

 
Dokładnie tak jest. Bo dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest wielu dobrych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No ale pytać zawsze warto.

miloKROSS

Posty: 15

 
Świetnie, bo też właśnie szukam jakiegoś zaufanego dobrego fryzjera w Katowicach. Mam nadzieję, że coś tu polecicie. Nie bardzo orientuję się tu w takich usługach, bo mieszkam od niedawna. Może uda mi się z waszego polecenia znaleźć dobre usługi :)

Gerda

Posty: 8

 
Z tym makijażem permanentnym to z tego co się orientuję jest różnie w Katowicach. Nie wszędzie robią fachowo. Kumpela na przykład jest niezadowolona, choć mnie się podoba. Chyba warto nieco dłużej poszukać, popytać. To makijaż na lata. Trudno żeby się nie podobało. Takiej porażki bym nie zniosła.

Lupusx

Posty: 3