Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Tłumaczenia instrukcji obsługi, znacie kogoś ?

Tłumaczenia instrukcji obsługi, znacie kogoś ?

Hej, czy ktoś z was korzystał z tłumaczenia stron internetowych i jest w stanie polecić mi jakieś biuro z tego typu usługami?

Miner-ooo

Posty: 2

 
Moim zdaniem jeżeli zależy Ci na wejściu na zagraniczny rynek to dobrze przetłumaczona strona internetowa jest podstawą. W mojej opinii jednak nie jesteś w stanie dobrze jej przetłumaczyć samodzielnie.

szarky

Posty: 13

 
Osobiście ze wszystkich biur tłumaczeń z których korzystałem najniezwyklej polecam Ci biuro: http://www.polglish.pl. Moim zdaniem wyróżnia je przede wszystkim niesamowity profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.

gregcie@

Posty: 14

 
Jeżeli chcesz wejść na zagraniczne rynki to przetłumaczenie zawartości sklepu internetowego jest podstawą do tego aby móc w ogóle myśleć o zagranicznych rynkach.

syrena88

Posty: 7

 
Tak samo jak Ty prowadzę sklep internetowy i całkiem niedawno zdecydowałem się na tłumaczenie zawartości całego sklepu i moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Od tego czasu pojawiło się kilku zagranicznych klientów, którzy robią zakupy na naprawdę spore kwoty i dzięki temu moje zyski znacząco poszły w górę.

Aniusiaaa1

Posty: 7

 
Moi zdaniem korzystanie z biura tłumaczeń jest obecnie dostępne dla każdego. Sam niedawno miałem obawy o ceny w biurze tłumaczeń ale jak się okazało wcale nie są one przesadnie wysokie. Dlatego tobie również polecam zapoznanie się z ofertą biur tłumaczeń.

mateo29

Posty: 22

 
Osobiście na Twoim miejscu dłużej nie zastanawiałbym się czy pożądane byłoby tylko od razu zdecydował się na skontaktowanie z biurem i zlecenie tłumaczeń tekstów.

yarpen2

Posty: 9