Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

słoneczne wyspy wakacje, znajdę online ?

słoneczne wyspy wakacje, znajdę online ?

Co sądzicie o Tajlandii na własną rękę? Dużo się trzeba naszukać, żeby ogarnąć temat. Od dawna myśleliśmy z żoną o takiej właśnie wycieczce, ale pytanie, czy to opłacalne, czy lepiej biuro?

Lechu351

Posty: 1

 
Odwiedziliśmy Tajlandię na własną rękę i nie mieliśmy żadnych przykrych przygód. Trochę doświadczenia w tego typu podróżach mamy. Jak pierwszy raz to możesz wybrać biuro, które ma jakąś elastyczną ofertę i wtedy zawsze wychodzi taniej, bo sobie ją sama układasz wedle swojego budżetu.

klimner56

Posty: 2

 
A ja nadal nie mam pojęcia na co zdecydować się w ramach tej Azji :( Mówią, że lepsze indywidualne wakacje, bo mniej udręki z czasem, ale jakbym chciała pojechać z dzieckiem, to chyba bezpieczniej z biurem.

MisiekKce

Posty: 9

 
To która z agencji ma taką elastyczną ofertę, bowiem osobiście z wieloma kwestiami też bym sobie poradziła na miejscu. Gorzej tylko z safari w Azji, bowiem wybieram się w szczególności na wakacje właśnie w celu nurkowania :)

labuh

Posty: 7

 
Jak nurkowanie i te sprawy to tylko Tajlandia :D Miałem ostatnio dylemat, co wybrać, niemniej jednak dobrze, iż znajomi podpowiedzieli Phuket wyspę egzotyczną z rzeczywiście mega atrakcjami. Korzystałem z tej agencji turystycznej thailand-trips.pl.

andrew66

Posty: 2

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeśli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking oczywiście dał najbardziej w kość, bo pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

Oct714

Posty: 10