Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Komplet termostatyczny osiowy, tani sklep ?

Komplet termostatyczny osiowy, tani sklep ?

Szukam kompletu termostatycznego osiowego najlepiej z chromu. Chodzi o instalację z rury pex. Co sądzicie o INVENA? Orientowałem się w cenach nawet korzystnie. Jak znacie jakieś tanie sklepy internetowe, to piszcie.

Gruszek2

Posty: 1

 
Pozwoliliśmy sobie na kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS. Wygląd nowoczesny, cichutka praca. To kocioł na gaz ziemny, ale można przerobić na gaz płynny w przyszłości.

Gucio

Posty: 8

 
Taka jest cena za metr rury do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2? To za zwój 300m dużo poniżej tysiąca wyjdzie? Będę musiał zbadać dokładnie, albowiem coś mi się nie chce wierzyć. Może jakaś promocyjna propozycja to jest?

bartek33

Posty: 3

 
Miał być dwufunkcyjny typ, ale w końcu ten kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH i w sumie bardzo dobra opcja. Najstarsza marka w branży grzewczej, więc nie da się narzekać. Na wyposażeniu modułowa pompa elektroniczna. W sumie to kompletnie wyposażony kocioł, więc polecam.

Ryszardzik3

Posty: 2

 
Zajrzyj sobie tutaj http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-planar-style-22-600x900-stelrad-duplikat-1.html. Mam grzejnik ozdobny Planar Style 22 600x1000 STELRAD właśnie od tego dystrybutora. Żadnych kłopotów. Polecam.

łał45

Posty: 10

 
Dla mnie najważniejsza jest automatyka. Całkiem spoko jest kocioł Q HIT PLUS 15kW do spalania węgla i drewna z automatyką i wentylatorem HEIZTECHNIK. Już pytałem się gości z branży o ten typ no i okazuje się, że dobra klasa. Pod kątem ceny też wydaje mi się nieźle. Ale różnicę są pomiędzy sklepami i to spore.

edmundzio

Posty: 5

 
Miał być dwufunkcyjny typ, natomiast w końcu ten kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH i w sumie bardzo dobra opcja. Najstarsza marka w branży grzewczej, więc nie da się narzekać. Na wyposażeniu modułowa pompa elektroniczna. W sumie to kompletnie wyposażony kocioł, więc polecam.

Marioleczka

Posty: 4

 
Jak planujesz kompleksowe prace to szczerze tylko rura wielowarstwowa TeceFLEX16 mm można zakupić w zwoju 100m. Przyda się do instalacji sanitarnych, grzewczych, podłogówki. Sam korzystałem i rzeczywiście dobra jakość.

Gargamel5

Posty: 3

 
Ten grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD ma ciekawe stylowe przyłączenia. Poza tym z osłonami bocznymi, zimnowalcowana blacha. Jakość najlepsza. Cena mnie nie wystraszyła. Jak najbardziej jest odpowiednia do tej klasy grzejników. W sumie taki wystarczyłby tylko w salonie. Reszta mogłaby być pozioma.

Posty: 4

 
Taki grzejnik dekoracyjny Planar 22 600x1000 STELRAD nie jest w zasadzie drogi, a masz pewność co do jakości. Można poszukać jeszcze jakichś promocji. Ale nie powiem, bo wersje pionowe też mi się podobają.

namok

Posty: 16